<- Sugrįžti į galeriją

Nuo 2007 metų empatiškai aptarnaujame, kruopščiai pagaminame, sumontuojame ir laiku įvykdome duotus pažadus bei įsipareigojimus! Baldų gamyba ir montavimas Vilniuje. +37060099666 Darius@Kiaulakis.lt


Galerija Patarimai Kambarys šeimai – svetainė, kas svarbu?
Klauskite, atsakysime. Užklausos forma.

Kambarys šeimai – svetainė, kas svarbu?

Svetainė, tai viena svarbiausių erdvių visuose namuose, o jos svarbą geriausiai atskleidžia užsienyje dažnai naudojamas pavadinimas “family room” – šeimos kambarys. Tai iš tiesų yra erdvė, kur šeima praleidžia laiką kartu.

Modernus svetainės dizainas Niujorke. Fotografas Peter A. Sellar

Vienas iš pirmų žingsnių kuriant svetainę yra spalvų schema – pagrindinės spalvos, kurios bus naudojamos dizaine. Priklausomai nuo kūrėjo lūkesčių spalvinė gama gali padėti sukurti įvairiausių nuotaikų interjerą. Jeigu ieškote ryškaus, ekspresyvaus vaizdo, rinkitės kontrastingas spalvas, kurios išryškina viena kitą – taip sukursite modernų ir įsimintiną dizainą. Kad išvengtumėte perkrovimo naudokite tonus ir pustonius, kurie tarsi sujungia atskirus elementus į visumą ir harmonizuoja atmosferą.

Žinoma, didžiąją dalį laiko būdami kartu norime skirti bendravimui ir socializacijai, bet tai nereiškia, kad kambarys turi būti pritaikytas tik sėdėti aplink stalą ir kalbėti. Projektuojant gyvenamąjį kambarį, svarbu numatyti, kad būdami kartu norėsite užsiimti įvairesne veikla ir pramogauti su šeima ar svečiais. Tai gali būti namų kino sistema, video žaidimų sistema ar pokerio stalas – priklausomai nuo to, ką mėgstate veikti su šeima ir svečiais.

Asmeniškumo!
Namų personalizavimas yra ko gero svarbiausia interjero dalis – tai yra tai, kuo skiriasi Jūsų namai nuo brangaus viešbučio kambario, arba nuo draugų “pasiskolinusių” kelias idėjas. Dekoruokite svetainės sienas įrėmintomis šeimos narių nuotraukomis, meno kūriniais ir brangius prisiminimus saugančiais vaikų ar savo pačių darbais. Tai yra būtent tas akcentas, kuris į tuščią kambarį atneša gyvybę ir unikalumą.

Kurti svetainės interjerą su dizainerio pagalba ar be jo neturėtų būti Jums iššūkis, o greičiau džiaugsmingas ir įdomus procesas. Juk tai vieta, kur susitinka šeima, todėl svarbiausia čia susikurti SAU šiltą, džiuginančią ir patogią gyvenamąją erdvę.

Šiuolaikinis gyvenamojo kambario dizainas pagal Frederick + Frederick architektus.
Ieškote originalių idėjų? Paspaudę ant nuorodos rasite 21 tūkst. svetainės interjerų http://www.houzz.com/photos/family-room, kurių elementus mielai padėsime įgyvendinti Jūsų namuose.