<- Sugrįžti į galeriją

Suprojektuosime ir pagaminsime baldus pagal Jūsų pageidavimus. Sugebame gražiai suleisti baldus net esant itin nelygioms sienoms, grindims ar nestandartinių erdvių patalpoms. Esame tikrieji nestandartinių baldų gamintojai priimantys iššūkius pagaminti minkštus ir korpusinius baldus. Meistro-projektuotojo atvykimas ir vakare: +370 600 99666, info@vivaldi.lt


Galerija Grįžti į baldų galeriją Indaujos “Hatley” faneruotės fasadais ir pastorintais šonais
Klauskite, atsakysime. Užklausos forma.

Indaujos “Hatley” faneruotės fasadais ir pastorintais šonais

Nuostabiai atrodanti faneruota indauja “Hatley” suprojektuota ir pagaminta pagal specialų užsakymą.

Durelės su dailiomis metalinėmis rankenėlėmis pritvirtintomis keturių durelių indaujos viduryje.

Spintelės šonai kaip ir fasadai dengti ąžuolio medienos faneruote ir padengtos įdomaus atspalvio beicu bei laku su blizgesiu.

Vienos durelės pagamintos iš keturių elementų su “įgilinimo” efektu. Durelių storis 19mm, “intarpo” storis 9mm.

Grass gamintojo lankstai su švelnaus pritraukimo – stabdymo funkcija. Indaujos dizainui ypatingumo suteikia vidinės durelės (matomi pastorinti šonai iš dvigubos plokštės su bendra 38mm faneruota briauna).

Spintelė vietoje kojelių pastatyta ant minkštų padukų, kad būtų kuo mažesnis tarpas tarp grindų. Nugarėlė įleista (įgilinta) į spintelę, kad nebūtų atitraukimas nuo sienos. Viduje trys keičiamo aukščio lentynėlės (per visą plotį).

Suprojektuosime ir kokybiškai pagaminsime baldus. Indaujų gamyba. Galite rinktis matmenis, formas, medžiagas bei apdirbimą.