<- Sugrįžti į galeriją

Nuo 2007 metų empatiškai aptarnaujame, kruopščiai pagaminame, sumontuojame ir laiku įvykdome duotus pažadus bei įsipareigojimus! Baldų gamyba ir montavimas Vilniuje. +37060099666 Darius@Kiaulakis.lt


Galerija Grįžti į baldų galeriją Knygų lentyna “Riešutas” iš dviejų blokų
Klauskite, atsakysime. Užklausos forma.

Knygų lentyna “Riešutas” iš dviejų blokų

Universalaus dizaino tamsaus riešuto spalvos lentyna darbo kambaryje. Projektas padarytas 100 proc. išnaudojant galinę kambario sieną.

Lentyna suskirstoma statmenomis pertvaromis, kurios tarp įvairių dydžių ir spalvų knygų sukuria organizuotumo ir simetrijos vaizdą. Statmenos pertvaros sutvirtina lentynos konstrukciją ir leidžia palaikyti tvarką, kad paėmus vieną ar kelias knygas išlaikyti vientisą knygų eilę ir lengvai įdėti atgal.

Baldo nuotraukoje matmenys 1350x2550x300 mm. Knygų lentynos matmenys ir dizainas gali būti keičiami pagal Jūsų sienos plotį, aukštį ir gylį. Maksimalus galimas lentynų aukštis (nenaudojant sujungimų) – 2800 mm.

Rekomenduojami segtuvų lentynos matmenys: aukštis – 340 mm, gylis – 310/330 mm.

Po plintusu, siekiant išvengti dugno linkimo, sumontuoti papildomi sutvirtinimai.

Kojelės reguliuojamos (iki 1 cm), todėl galima buvo reguliuoti pagal sienų/lubų/grindų nelygumų.

Knygų ar dokumentų lentyna gali būti projektuojama su durelėmis: stiklas, laminuota medžio drožlių, dažytą medžio dulkių plokštė, faneruotė, natūralaus medžio skydo ir pan.

Suprojektuosime ir kokybiškai pagaminsime baldus. Knygų lentynų gamyba. Galite rinktis matmenis, formas, medžiagas bei apdirbimą.