<- Sugrįžti į galeriją

Nuo 2007 metų empatiškai aptarnaujame, kruopščiai pagaminame, sumontuojame ir laiku įvykdome duotus pažadus bei įsipareigojimus! Baldų gamyba ir montavimas Vilniuje. +37060099666 Darius@Kiaulakis.lt


Galerija Grįžti į baldų galeriją Prieškambario baldai “Scandi” su durelėmis be rankenėlių
Klauskite, atsakysime. Užklausos forma.

Prieškambario baldai “Scandi” su durelėmis be rankenėlių

Individualiai suprojektuota ir pagaminta prieškambario spinta “Scandi” skirta rūbų kabyklai, pasidėti batų reikmenims (mažiau matoma vieta) bei lyginimo lentai ir dulkių siurbliui.

Kadangi šis baldas yra atskirtas 150mm pločio sienele su virtuvės baldais “Galante”, todėl buvo išlaikytas vientisas dizainas su tomis pačiomis medžiagomis ir išlaikytas vienodas baldo gylis.

Kaip ir virtuvės baldai, buvo atsisakyta rankenėlių ir panaudojus BLUM Tip-ON su magnetukais atmenimo mechanizmus vizualiai iš išorės paprasta spinta, įgijo modernaus dizaino pojūtį.

Vidaus lentynų išdėstymas neįprastai suplanuotas pagal daiktų kurie bus sudėti, tuo pačiu sukuriant įdomesnį dizainą.

Idealiai pritaikyta esamai nišai (iki šviesos jungtuko 5mm tarpas), apatinė lentyna “prasideda” iškart nuo el. laidų bloko. Palubėje paliktas minimalus 50mm tarpas, kad montuojant nebūtų pažeistos lubos (nes praėjimui ir erdvė baldo sumontavimui sudarė tik 900mm).

Kabyklai panaudotas 25mm diametro storesnio metalo vamzdis.

Suprojektuosime ir kokybiškai pagaminsime baldus. Prieškambario baldų, varstomų durų spintų gamyba ir montavimas. Galite rinktis matmenis, formas, medžiagas bei apdirbimą.