<- Sugrįžti į galeriją

Suprojektuosime ir pagaminsime baldus pagal Jūsų pageidavimus. Sugebame gražiai suleisti baldus net esant itin nelygioms sienoms, grindims ar nestandartinių erdvių patalpoms. Esame tikrieji nestandartinių baldų gamintojai priimantys iššūkius pagaminti minkštus ir korpusinius baldus. Meistro-projektuotojo atvykimas ir vakare: +370 600 99666, info@vivaldi.lt


Galerija Grįžti į baldų galeriją Virtuvės baldai “Clean” su dviejų spalvų gofro uždanga
Klauskite, atsakysime. Užklausos forma.

Virtuvės baldai “Clean” su dviejų spalvų gofro uždanga

Suprojektuotas ir pagamintas individualus virtuvės baldų projektas “Clean”.

Problemiška vieta su gartraukio gofruoto vamzdžio uždengimu, nes ventiliacijos anga yra ne ant virtuvinių pakabinamų spintelių sienos. Todėl palubėje buvo daromas uždengimas gerokai išlendantis iš už virtuves baldų.

Kadangi virtuvės spintelių šonams (vidui) ir virtuvinis stalviršis buvo gaminamas iš rudos spalvos, todėl išlaikant vientisuma gofro uždengimas taip pat buvo daromas iš rudos spalvos. Po to papildomai uždėtos fasadų (durelių) spalvos plokštės dėl to uždengimo dėka virtuvė įdomiai “įsirėmino”. Tuo pačiu pakabinamų spintelių šonuose dėl sienų nelygumų buvo įdėti taip pat rudos spalvos intarpai.

Suprojektuosime ir kokybiškai pagaminsime baldus. Virtuvės baldų gamyba ir montavimas. Galite rinktis matmenis, formas, medžiagas bei apdirbimą.