<- Sugrįžti į galeriją

Suprojektuosime ir pagaminsime baldus pagal Jūsų pageidavimus. Sugebame gražiai suleisti baldus net esant itin nelygioms sienoms, grindims ar nestandartinių erdvių patalpoms. Esame tikrieji nestandartinių baldų gamintojai priimantys iššūkius pagaminti minkštus ir korpusinius baldus. Meistro-projektuotojo atvykimas ir vakare: +370 600 99666, info@vivaldi.lt


Galerija Grįžti į baldų galeriją Virtuvės baldai “Galante” be rankenėlių
Klauskite, atsakysime. Užklausos forma.

Virtuvės baldai “Galante” be rankenėlių

Suprojektuotas ir pagamintas virtuvinis komplektas “Galante”. Pagrindinis reikalavimas buvo švelnios spalvos minimliai atkreipiančios į save dėmesį kambaryje, tuo pačiu išvengti rankenėlių.

Stalčiams ir durelėms be rankenėlių efektui užtikrinti panaudota kokybiška GRASS ir Blum firmos furnitūra. DYNAPRO patvarūs bėgeliai 1100mm pločio stalčiams bei Tip-On 600mm pločio durelėms.

Atvira lentyna pagaminta mažesnio gylio, atitinkamai priderinti plintusai po spintelėmis. Nes visi baldai sumontuoti ant 100mm aukščio reguliuojamų juodų kojelių.

Įmontuojamo šaldytuvo apačioje į plintusą integruotos aliuminės ventiliacinės grotelės.

Projektas ypatingas tuo, kad buvo atliktas per 2 kalendorines savaites nuo pirmo susitikimo su klientu dienos.

Suprojektuosime ir kokybiškai pagaminsime baldus. Virtuvės baldų gamyba ir montavimas. Galite rinktis matmenis, formas, medžiagas bei apdirbimą.