<- Sugrįžti į galeriją

Suprojektuosime ir pagaminsime baldus pagal Jūsų pageidavimus. Sugebame gražiai suleisti baldus net esant itin nelygioms sienoms, grindims ar nestandartinių erdvių patalpoms. Esame tikrieji nestandartinių baldų gamintojai priimantys iššūkius pagaminti minkštus ir korpusinius baldus. Meistro-projektuotojo atvykimas ir vakare: +370 600 99666, info@vivaldi.lt


Galerija Grįžti į baldų galeriją Virtuvės baldai “Hatley” faneruotais fasadais, šonais
Klauskite, atsakysime. Užklausos forma.

Virtuvės baldai “Hatley” faneruotais fasadais, šonais

Pagal individualų projektą pagamintas virtuvės baldų komplektas iš faneruotų su MDF fasadų.

Matomos sienelės iš tos pačios medžiagos. Dalis durelių pagamintos iš nevientisos plokštės (klijuotos iš 100mm juostelių su centrine įgilinta plokštuma).

Viena pakabinama spintelė su BLUM HF mechanizmu, kuris pakelia vienu metu dvi dureles (nuotraukoje pavaizduotos su baltu matiniu stiklu).

Apatijnėje kampinėje spintelėje integruotas GRASS QUATURIS S kampinis dviejų judančių lentynėlių mechanizmas, kad lengviau pasiekti indus giliau esančioje spintelėje.

Visos durelės su BLUM lankstais su švelnaus uždarymo – stabdymo funkcija.

Bėgeliai GRASS DYNAPRO su švelnaus uždarymo – stabdymo funkcija.

Po kriaukle stalčius šiukšledėžei su bendru fasadu. Stalčiaus dugnas pastiprintas metalinėmis plokštelėmis, kad išlaikytų durelių atidarymo metu “laužimo kampą”.

Stacionarus šaldytuvas “apjuostas” faneruotomis -beicuotomis ir lakuotomis MDF medžio lukšto plokštėmis, kurių briaunos pastorintos (bnedra 38mm briauna).

Stalviršis bendras su palange pjautas iš platesnio stalviršio įvertinant sienų nelygumus ir suleidimo kampus.

Taip pat šioje virtuvėje patogumui integruoti indų krepšiai 150mm ir 300mm plokčio, taip pat rankšluostinės ištraukiami vamzdeliai 150mm pločio atviroje spintelės nišoje.

Vyninės lentynėlės kaip ir šonai iš faneruotų MDF plokščių.

Virtuvės baldai

GRASS QUATURIS S BLUM AVENTOS HF

Suprojektuosime ir kokybiškai pagaminsime baldus. Virtuvės baldų gamyba. Galite rinktis matmenis, formas, medžiagas bei apdirbimą.