<- Sugrįžti į galeriją

Suprojektuosime ir pagaminsime baldus pagal Jūsų pageidavimus. Sugebame gražiai suleisti baldus net esant itin nelygioms sienoms, grindims ar nestandartinių erdvių patalpoms. Esame tikrieji nestandartinių baldų gamintojai priimantys iššūkius pagaminti minkštus ir korpusinius baldus. Meistro-projektuotojo atvykimas ir vakare: +370 600 99666, info@vivaldi.lt


Galerija Grįžti į baldų galeriją Virtuvės baldai “Sky-blue” nestandartinėje erdvėje
Klauskite, atsakysime. Užklausos forma.

Virtuvės baldai “Sky-blue” nestandartinėje erdvėje

Pagal individualų užsakymą buvo pagaminti virtuvės baldai “Sky-blue”.

Šis projektas ypatingas tuo, kad patalpoje dirbi įmanoma tik vienam žmogui, o virtuvės baldų pašonėje yra dušo kabina (su užuolaidėle).

Taip pat baldų montavimą apsunkino visi sienų nestatūs kampai bei itin daug nelygumų, nes reikėjo daryti daug lekalų bei paruošiamųjų šablonų.

Dalyje spintelių nugarinėje dalyje buvo kruopščiai išmatuotos ir išpjautos ertmės vamzdžiams bei dujų skaitikliui.

Gartraukio fasadas pakeistas į durelių spalvos medžiagą suteikė baldams vientisumo.

Kriauklės spintelė mažesnė gylio dėl minėtos dušo vonelės.

Kaitvietės spintelė kampinėmis durelėmis iš dviejų dalių, kad būtų efektyviau išnaudota spintelė daiktų pasidėjimui ir nebuvo efektyvu daryti dvi spinteles. Pati kampinė spintelė buvo surinkta vietoje, nes nebūtų buvę galimybės įnešti į virtuvę pro siauras duris.

Stalčiuko po stalviršio fasadas “pasuktas” tuo pačiu kampu kaip ir stalviršis (išlaikant lygiagretumą), nes stalviršiai susijungia ne vienoje tiesėje, o su minimaliu “suleidimu” į buką kampą. Stalčius guoliniu bėgeliu ir nevienodo ilgio šoninėmis sienelėmis be spintelės, nes po juo patalpintas stacionarus oro sausintuvas.

Skalbyklė įleista į grindis ~ 40mm, dėl žemiau įstatyto lango, todėl numatytas stalviršio išėmimas esant poreikiui ištraukti skalbyklę, nes kitaip nebūtų galimybės jos ištraukti esant uždėtam stalviršiui.

Spintelėmis maksimaliai išnaudota patalpoje erdvė, nes buvo reikalavimas sutalpinti kuo daugiau daiktų.

Sienų nelygumai bei iškilimai kompensuoti atitraukimais spintelių nugarinėje dalyje.

Dalyje spintelių panaudoti stumdomų durelių mechanizmai dėl vietos stokos nesant galimybei jų varstyti.

Stalviršių sujungimui panaudoti dvigubos aliuminio užbaigimo plokštelės priklijuotos bespalviu silikonu bei prisuktos medvaržčiais.

Stalviršyje įleistos ventiliacinės grotelės, užtikrinti šilumos sklaidai iš po stalviršio esančiam radijatoriui.

Stalviršiai be staljuostės, vietoje to tarp sienos ir suleisto stalviršio panaudotas artimas stalviršio spalvai “smėlio spalvos” silikonas.

Po langu (ant buvusios palangės) stalviršis “padėtas” ant išsiplečiančių sukietėjusių putų, jų lygį suvienodinus ilgu peiliu, o prieš stalviršio montavimą panaudojus neiškeliančias “Makroflex” putas.

Šiuo projektu norime pademonstruoti, kad galime imtis montavimo projektų itin sudėtingose sąlygose ir pasiekti maksimaliai kokybišką rezultatą. Meistro iškvietimas įvertinti baldų pagaminimą, sumontavimą Jūsų vietoje, tuo pačiu paskaičiuoti kainą. +370 600 99666 arba atsiųskite projektą paskaičiavimams į info@vivaldi.lt