<- Sugrįžti į galeriją

Nuo 2007 metų empatiškai aptarnaujame, kruopščiai pagaminame, sumontuojame ir laiku įvykdome duotus pažadus bei įsipareigojimus! Baldų gamyba ir montavimas Vilniuje. +37060099666 Darius@Kiaulakis.lt


Galerija Grįžti į baldų galeriją Virtuvės baldai “Sunshine” mažoje erdvėje
Klauskite, atsakysime. Užklausos forma.

Virtuvės baldai “Sunshine” mažoje erdvėje

Mažoje erdvėje buvusioje vonioje reikėjo suprojektuoti ir pagaminti virtuvės baldus.

Panaudotos šviesios “beveik baltos” su medžio dekoru LMDP plokštės didinančiomis erdvę.

Gartraukio spintelė padaryta platesnė (su papildomomis šoninėmis ertmėmis), kad įdėjus kaitlentę (simetrišką gartraukiui) iki šaldytuvo sienelės būtų pakankamas tarpas, kad nesiglaustų keptuvės ar puodai.

Ant stalviršio padaryta dar viena stalviršio medžiagos iš visų pusių laminuota lenta padėti mikrobangei krosnelei, kad kriauklė netrukdytų durelių atidarymui (pakankamas tarpas iki maišytuvo).

Stalčiai iš 18mm plokštės su guoliniais patvariais mechanizmai, tik šį kartą be švelnaus uždarymo – be stabdymo funkcijos.

Maksimaliai išnaudota niša šaldytuvo spintai kurioje dar tilpo neaukšta lentynėlė virš šaldytuvo. Ją galima pasiekti atidarius įmontuoto šaldytuvo duris.

Šaldytuvo durys suplanuotos taip, kad tarpas tarp durelių sutaptų su virtuvės stalviršio viršumi.

Suprojektuosime ir kokybiškai pagaminsime baldus. Virtuvinių baldų gamyba ir montavimas. Galite rinktis matmenis, formas, medžiagas bei apdirbimą.